Ne gasiti in:
Cluj Napoca, Str. Constantin Brancusi, nr. 128
Tel: 0737035884
      0737035890
office@remsimobiliare.ro

Curs valutar

Valabil azi 24.Jun.2017
1 EUR = 4.5673 RON
1 USD = 4.0905 RON

Calculator taxe notariale Calculator taxe notariale

Calculati valoarea taxelor notariale in functie de valoarea tranzactiei imobiliare:

Valoare tranzactie:
Echivalent in lei:
Onorariu notar public:
TVA aferent onorariu:
RON
Taxa intabulare(OCPI):
RON
TOTAL taxe notariale:
RON


Urmariti REMS Imobiliare pe twitter Urmariti REMS Imobiliare pe Google Plus Urmariti REMS Imobiliare pe youtube Urmariti REMS Imobiliare pe Linkedin Urmariti REMS Imobiliare pe Pinterest Urmariti REMS Imobiliare pe Pinterest RSS Feed

Parerile Clientilor

Alexandra Neagos ne-a ajutat foarte mult, are o atitudine pozitiva , e profesionista , rapida si cu siguranta as recomanda-o mai departe oricui are nevoie de un broker....
"Cristina Tacaciu"
I was very lucky to work with such a persistent agent like Alexandra, who kept looking for me for the perfect apartment. Although it took quite a while and I wasn't satisfied with many apartments we v...
"Gloria"
Ne-am casatorit si am inceput sa ne cautam apartamentul nostru pe care vroiam sa-l mobilam si utilam dupa gusturile noastre. Pentru ca nu aveam deloc experienta in imobiliare si am auzit diverse intam...
"Simona si Liviu "

Echipa REMS

Cristina Gherman


Cristina Gherman
Manager

0737035883
cristina.gherman@remsimobiliare.ro
Sarolta Miklos


Sarolta Simonffi
Marketing manager

0737035890
sarolta.simonffi@remsimobiliare.ro
Tibi Andrasi


Tibi Andrasi
Senior broker

0725616340
tibi.andrasi@remsimobiliare.ro
Catalin Elcean


Catalin Elcean
Senior broker

0733035885
catalin.elcean@remsimobiliare.ro
Catalin Rus


Catalin Rus
Sales manager

0737035884
catalin.rus@remsimobiliare.ro
Claudiu Truta


Claudiu Truta
Senior broker

0728035884
claudiu.truta@remsimobiliare.ro
Simona Borsan


Simona Borsan
Broker imobiliar

0737035885
simona.borsan@remsimobiliare.ro
Catalin Borsan


Catalin Borsan
Broker imobiliar

0737035887
catalin.borsan@remsimobiliare.ro
Cristian Mate


Cristian Mate
Broker imobiliar

0728035887
cristian.mate@remsimobiliare.ro
Jakab Gabriel


Jakab Gabriel
Departamentul rezidential

0721337528, 0364736015
gabriel.jakab@remsimobiliare.ro