Ne gasiti in:
Cluj Napoca, Str. Constantin Brancusi, nr. 128
Tel: 0737035890
office@remsimobiliare.ro

Curs valutar

Valabil azi 14.Nov.2019
1 EUR = 4.7669 RON
1 USD = 4.3343 RON

Calculator taxe notariale Calculator taxe notariale

Calculati valoarea taxelor notariale in functie de valoarea tranzactiei imobiliare:

Valoare tranzactie:
Echivalent in lei:
Onorariu notar public:
TVA aferent onorariu:
RON
Taxa intabulare(OCPI):
RON
TOTAL taxe notariale:
RON


Urmariti REMS Imobiliare pe twitter Urmariti REMS Imobiliare pe Google Plus Urmariti REMS Imobiliare pe youtube Urmariti REMS Imobiliare pe Linkedin Urmariti REMS Imobiliare pe Pinterest Urmariti REMS Imobiliare pe Pinterest RSS Feed

Echipa REMS

Cristina Gherman
 
Sarolta Miklos


Sarolta Simonffi
Marketing manager

0737035890
sarolta.simonffi@remsimobiliare.ro
Tibi Andrasi


Tibi Andrasi
Senior broker

0725616340
tibi.andrasi@remsimobiliare.ro
Catalin Elcean


Catalin Elcean
Senior broker

0733035885
catalin.elcean@remsimobiliare.ro
Claudiu Truta


Claudiu Truta
Senior broker

0728035884
claudiu.truta@remsimobiliare.ro
Simona Borsan


Simona Borsan
Broker imobiliar

0737035885
simona.borsan@remsimobiliare.ro
Catalin Borsan


Catalin Borsan
Broker imobiliar

0737035887
catalin.borsan@remsimobiliare.ro
Andrei Negrila


Andrei Negrila
Broker imobiliar

0720546815
andrei.negrila@remsimobiliare.ro
Zolta Bota


Zoltan Bota
Broker imobiliar

0720546782
zoltan.bota@remsimobiliare.ro
Raluca Fesnic


Raluca Fesnic
Broker imobiliar

0737035886
raluca.fesnic@remsimobiliare.ro