Amit az ügyfelek mondanak rólunk


"Mihai"

"Narcisa Nabar"

"Stanciu Ana"

"Ligia Craciun"
Cimünk:
Cluj Napoca,
Constantin Brancusi, nr. 128
Tel: 0737035890
office@remsimobiliare.ro

Valuta árfolyam

Ma érvényes 10.Aug.2022
1 EUR = 4.9132 RON
1 USD = 4.8027 RON

Közjegyzõi dij számoló Közjegyzõi dij számoló

Közjegyzöi dijak kiszámitása az ingatlan értéke alapján:

Tranzakció érték:
Lejben megfelelõ:
Közjegyzöi tiszteletdij:
Tiszteletdijat megilletõ ÁFA:
RON
Telekelési dij (OCPI):
RON
Összes közjegyzöi dij:
RON


Kövess Twitter-en Nézze meg a REMS Imobiliare-t a Youtube-on Kövess Linkedin-en Kövess Pinterest-en Kövess Pinterest-en RSS Feed

REMS csapat

Cristina Gherman


Cristina Gherman
Vezérigazgató

0737035883
cristina.gherman@remsimobiliare.ro
Tibi Andrasi


Tibi Andrasi
Ingatlan tanácsadó

0725616340
tibi.andrasi@remsimobiliare.ro
 
Catalin Elcean


Catalin Elcean
Ingatlan tanácsadó

0733035885
catalin.elcean@remsimobiliare.ro
Claudiu Truta


Claudiu Truta
Ingatlan tanácsadó

0728035884
claudiu.truta@remsimobiliare.ro
Simona Borsan


Simona Borsan
Ingatlan tanácsadó

0737035885
simona.borsan@remsimobiliare.ro
Catalin Borsan


Catalin Borsan
Ingatlan tanácsadó

0737035887
catalin.borsan@remsimobiliare.ro
Andrei Negrila


Andrei Negrila
Ingatlan tanácsadó

0720546815
andrei.negrila@remsimobiliare.ro